مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

معرفی ترندهای طراحی سایت در سال 2020


خلاصه
ترندهای طراحی وب در سال 2020 تضمین می نمایند که تارنما شما در عین دارا بودن وضوحی چشمگیر و منظم طراحی سایت  از دید محتوای متنی و تصاویر مصرف شده نیز بسیار چیره باشد. این ترندها میتوانند قضیه ای را آماده سازند که وبسایت پباده سازی گردیده بسیار جالب و کاربر پسند باشد.


شاید بهتر باشد به خواسته آشنایی ترندهای ساخت وب سایت در سال 2020 در آغاز با معنا ترند آشنا گردید. کلمه ترند به معنای روال و پروسه بوده و با قرارگیری در جملا‌ت متعدد میتواند مفاهیم مختلفی به دست آورد. امروزه این کلمه و واژه را در مورد هایی نظیر مد، بورس، شبکه های عمومی، بهینه سازی وب سایت، ساخت سایت و... گزینه به کارگیری قرار میدهند.
ترند شدن به معنای رایج و متداول شدن میباشد. از جمله در حالتی که در دنیای مد استعمال از لباسی در بین عموم ترویج پیدا نماید، می اقتدار اعلام‌کرد آن جامه ترند شده‌است!
یکی‌از مهم‌ترین موضوع هایی که ترند شدن در آن دارای اهمیت میباشد، طراحی وب میباشد. ترند شدن وب سایت به معنای فراگیر شدن و آیتم اعتنا قرار تصاحب کردن آن است. قابل ذکر میباشد که ترند شدن مستمر نبوده و غالبا به طور بازه زمانی ای واقعه می افتد. خواسته این میباشد که موضوعی که ترند شده‌است ، فقط برای یک مقطع معلوم گزینه اعتنا قرار گرفته و بعد از آن تکراری میشود. براین اساس به گذر زمان از فراگیر بودن آن کاسته می‌شود.
فاکتورهای گوناگونی زمان برهه زمانی ترند بودن یک زمینه را مشخص و معلوم می نمایند که برای مثال مهم‌ترین آنها می شود به معیار تازه بودن زمینه، تعداد اشخاص مشغول با آن، جهانی و یا این که حیطه ای بودن زمینه و وجود یا این که عدم وجود رقبا به مراد جایگزینی اشاره کرد.

 

معرفی ترندهای ساخت وب سایت در سال 2020

ترندهای طراحی وب سایت در سال 2020 تضمین می نمایند که وبسایت شما در عین دارا بودن وضوحی چشمگیر و منظم از نگاه محتوای متنی و تصاویر مستعمل نیز بسیار برنده باشد. این ترندها میتوانند قضیه ای را مهیا سازند که سایت پباده سازی گردیده بسیار دیدنی و استفاده کننده پسند باشد. برای مثال مهم‌ترین ترندهای طراحی وب در سال 2020 می شود به غلو نوشته ها و المان های جانور در تارنما، تقسیم بندی محتوای صفحه ها، استعمال از بلوک های رنگی، وجود خلأ بیشتر، استفاده اثرها هنری دیجیتال فلوئورسنت 3D، لایه های قرار گرفته بر روی هم، جنبش و تعامل، مجموع ورقه بودن و نیز استعمال از تصاویر مطلوب اشاره کرد.

در پی به معرفی و آنالیز بعضی از ترندهای ساخت وب سایت در سال 2020 خوا‌هیم پرداخت.
بزرگ نمایی نوشته ها و المان های جان دار در تارنما
یک کدام از مهم‌ترین ترندهای طراحی وب در سال 2020 غلو نوشته ها و عنصرها در طراحی وب میباشد. جذاب میباشد بدانید که وبسایت ها با غرض وضوح رابطه برقرار گردیده و سریع بودن آن استعمال از موادتشکیل دهنده گسترده و آشکار را به المان های کوچک ترجیح می‌دهند. خواسته از غلو نوشته ها و موادسازنده وبسایت، نوشته ها و یا این که المان های نصیب خاصی از تارنما نبوده و مجموع قسمت های تارنما را دربرگیرنده میگردد. تایپوگرافی گسترده و چشمگیر، به کارگیری از تصاویر و ویدئوهای وسیع و مجموع ورقه و آیکون های به عمل گرفته گردیده در منوی وب سایت مثلا مهم‌ترین بخش هایی میباشند که بزرگ نمایی آن‌ها میتواند بسیار اثربخش واقع خواهد شد.
غلو عنصرها تحت عنوان یک کدام از برنده ترین ترندهای ساخت سایت در سال 2020 برای بازدیدکنندگان از سایت بسیار جذاب بوده و ضمن نمایشی بی سابقه در هر ورقه، مسئله ای را مهیا ساخته میباشد که‌این دسته از اشخاص در او‌لین نگاه پیروز به فهم و شعور محتویات وب سایت گردند.
در حالتی که خواستار استعمال از این ترند به خواسته پیروزی وبسایت خویش می‌باشید، تلاش نمایید تعداد المان های مو جود در صفحه های وب سایت را بکاهید. از افراط و تفریط هجران کرده و باخبر باشید استفاده بیش تر از اندازه و به طور همزمان خصوصیت های پر رنگ در ساختار یک وب سایت می‌تواند موجب دستیابی به سود ای معکوس گردد.
تحت عنوان مثال ای پیروز از ترندهای طراحی وب سایت در سال 2020 می شود به به کارگیری از ویدئویی کل ورقه در اولیه برگه تارنما در کنار یک تایپوگرافی گسترده اشاره نمود که آیتم دقت اکثری از وبسایت های وسیع قرار گرفته میباشد. با استعمال این طرح پیام وبسایت شما به طور به طور کامل پر‌نور و فارغ از ابهام به بازدیدکنندگان منتقل گردد. این در حالی میباشد که شما ضمن انتقال برنده پیام، داده ها اصلی را نیز در اولیه شیت ارائه داده اید.

تقسیم بندی محتوای صفحه های

در صورتی ایده های گوناگونی برای اکران صفحه های وب سایت خویش دارید، تقسیم بندی محتوای صفحه های را تحت عنوان یکی ترندهای طراحی وب سایت در سال 2020 فراموش نکنید. این ترند به شما این قابلیت را میدهد قالب شیت را به یک‌سری بخش تقسیم نموده و در هر بخش ساخت گردیده به طور به طور کامل مختلف فعالیت نمائید. مثلا استعمال از جلوه های ترکیبی حرکتی به مراد خوی عدم تقارنی قشنگ و غافلگیر کننده قادر است برای بازدید کنندگان بسیار جالب باشد.
به کارگیری از بلوک های رنگی
به کار گیری از بلوک های رنگی یکی ترندهای طراحی وب سایت در سال 2020 میباشد که به خواسته ادامه تقسیم بندی صفحه ها تارنما بوسیله برخی از وب سایت ها گزینه به کارگیری قرار میگیرد. این دستور موجب تقسیم بندی شیت به بخش های بیشتری گردیده و مورد ساخت و ساز مربع ها و مستطیل هایی دارنده بعدها و رنگ های متعدد را آماده می سازد. قابلیت و امکان اکران منظم و منسجم پیام های متفاوت در یک بازه از خصوصیت های اساسی این ترند است.
استعمال از یک عکس در هر قسمت و متن هایی کوتاه که معرفی کننده آن عکس میباشند، میتواند موجبات راحتی بازدید کنندگان به خواسته تعقیب کردن اطلاعات دردسترس در وب سایت از روش آن عکس را آماده سازد. استعمال مربعات رنگی دارنده رنگ های غیر وابسته از رنگ وب سایت میتواند زیبایی و جذابیت چشمگیری به آن ببخشد.
این طریق تحت عنوان یکی ترندهای ساخت سایت در سال 2020 به مراد اکران تنی چند از اقلام ابل شعور و به کار گیری هست. ولی می بایست اعتنا داشته باشید که طرح پایانی نباید از نظم و ترتیب مسافت بگیرد. این بلوک ها بایستی به گونه ای در کنار هم چیده شوند که انسجامی خاص در‌این صفحه های به دیده بیاید. دقت به هماهنگی بین بلوک ها و کامل کننده بودن آنان از ضروریات غیر قابل دیده پوشی میباشد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۰:۵۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

با طراحی سایت بیشتر اشنا شوید


ساخت وب سایت ما می بایست به چه شکل باشد. آیا در طراحی سایت ماهر بایستی از کمپانی ساخت سایت بخواهیم برای قسمت وب لاگ ما قابلیت و امکان پخش کلیپ را قرار دهد؟ به هیچ وجه چرا کلیپ در طراحی وب سایت ماهر اثرگذار میباشد؟
استعمال از یک کلیپ در تارنما شما، منجر جذب کاربرانتان می‌شود و سبب میگردد کاربرانتان در تارنما شما بیشتر بمانند و بازه زمانی بیشتری را در وبسایت شما بگذرانند

مسلما از کمپانی طراحی وب سایت خویش بخواهید قابلیت و امکان اشتراک گذاری کلیپ را در وب سایت شما قرار دهند زیرا این دستور امداد می نماید تا یوزرها ایده اساسی کسب و کارتان را بشناسند سوای اینکه حتی نیاز باشد ذره ای در رابطه کسب و کارتان بخوانند.

اختلافی در بها طراحی وب سایت شما ندارد و تعرفه ساخت سایت شما با تجهیزات ویدئو و فارغ از آن شاید حتی یکی از باشد زیرا قابلیت و امکان اشتراک گذاری کلیپ حتی برای کمپانی هایی که طراحی وب ارزان نیز انجام می دهند زحمت خاصی نداشته و قابلیت پیجیده ای نمی‌باشد اما این منجر می گردد که شما یک طراحی وب سایت ماهر داشته باشید.

از سایر مزایای استعمال از ویدیو در ساخت سایت این میباشد که ویدئو ۶۰/۰۰۰ سکو سریع‌خیس از متن و نوشته در مغز استفاده کننده پردازش می‌گردد. ولی سبب تاسف میباشد که هرچه بیشتر پیش می‌رود رغبت عموم به مطالعه متن‌ها طولانی در سایت ها کمتر می شود. امروزه دیگر اکثر یوزرها حوصلۀ مطالعه نوشته ها و مطالب طولانی را ندارند و با یک پوشه ویدیویی بسیار ریلکس‌خیس رابطه برقرار می‌نمایند.

طراحی سایت
پس یادتان باشد از کمپانی طراحی وب خویش بخواهید قابلیت اشتراک گذاری کلیپ را در وب سایت شما قرار دهند، فرقی هم نمی نماید که طراحی وب شما ارزان باشد یا این که طراحی وب سایت ماهر و حتی ساخت سایت مجانی.

پیشنهاد میشود برای داشتن یک وبسایت ماهر شرکتی یا این که فروشگاهی یا این که … با تحقیق و کاوش و دیدن مثال امور و پرسیدن نظرها مشتریان ، شایسته ترین کمپانی ساخت سایت را تعیین نمائید، خیر ارزانترین کمپانی طراحی وب سایت. ولی برای طراحی وب خیلی مهم نیست جای شما کجا باشد از جمله برای ساخت وب سایت در کرج یا این که ساخت وب سایت در تهران، ساخت وب سایت در عراق یا این که … می‌توانید به هر کمپانی پباده سازی سایتی مراجعه‌کنید زیرا نیاز به حالت مکانی یکسان ندارد


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۲:۱۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

دوست دارید پباده سازی منحصر به فرد داشته باشید؟


دوست دارید پباده سازی منحصر به فرد داشته باشید؟ قالب منحصر به فرد بسازید
قالب‌های (پوسته) وردپرس به دو دسته تقسیم میگردند: نخستین قالب‌های بدون‌پول که برای استعمال از آن ها نیازی به هزینه کردن ندارید و به‌راحتی پس از دانلود میتوانید روی وبسایت خودتان قرار بدهید. دوم قالب‌های غیر بدون‌پول میباشند، که به نسبت قالب‌های بدون پول رشته‌ای‌خیس کار می‌نمایند و امکان‌های بیشتری طراحی سایت را در دست شما قرار می دهند. بهتر میباشد که کارایی فرمایید از پوسته‌های مهم به کارگیری فرمایید حتی در حالتی‌که غیر بدون پول باشند، زیرا در حالتی که از قالب‌های نامعتبر به کار گیری فرمایید، این قابلیت وجود داراست که بعضی از پلاگین‌ها با پوسته سازگار نباشند و شما مبتلا خلل گردید، همین‌طور پوسته‌های نامعتبر از امنیت زیر‌تری برخوردار می باشند.

شما هم میتوانید طراح قالب وردپرس خویش باشید. برای انجام این عمل فقط کافی میباشد فراگیری‌های مورد نیاز را کسب نمایید تا بتوانید قالبی فن‌ای و کاربرپسند پباده سازی فرمائید. بعداز تعیین قالب وردپرس مطلوب، میتوانید با تغییر و تحول در دکوراسیون المان‌های متفاوت برگه همانند اکران نصیب‌های دسته‌بندی، آخری مطالب، پایانی نگرش‌ها و… مبادرت به سفارشی‌سازی ظواهر تارنما خویش کرده؛ و همینطور نصیب‌های متفاوت را باسلیقه مطلوب و دلخواه خویش در تارنما مخصوص سازی نمایید.

از جمله پوسته صحیفه برای وب سایت‌های خبری مورداستفاده قرار می گیرد. پوسته The7 یک قالب چندمنظوره میباشد که از این قالب هم می­اقتدار، برای وبسایت‌های شرکتی و فروشگاهی به کار گرفت. در شرایطی‌که وبسایت شما فن‌ای میباشد و قالب موردنظرتان را پیدا نکردید میتوانید با یک طراح و نرم‌افزار‌نویس وبسایت سخن فرمایید تا قالب موردنظر شما‌را بسازد و روی سایتتان قرار بدهد.

سایتی نامحدود! با پلاگین وردپرس
پلاگین‌ها (افزونه) اپلیکیشن‌هایی می باشند که روی قالب نصب می‌­شوند. افزونه‌ها امکان یا این که خصوصیت‌های متنوعی به وب سایت شما اضافه می‌نمایند و در بهبود تلاش تارنما شما نقش بسیار موثری دارا هستند. مثلا پلاگین‌هایی مثل Yoast سئو برای تقویت سئوی وب سایت استعمال می گردد. اما به کار گیری بی‌راه و روش از پلاگین‌ها می‌­تواند وب سایت شما‌را مبتلا خلل بکند.

پلاگین‌ها (افزونه) نرم افزار‌هایی میباشند که روی قالب نصب میشوند. افزونه‌ها امکان یا این که خصوصیت‌های متنوعی به وبسایت شما اضافه می‌نمایند و در بهبود عملکرد وبسایت شما نقش بسیار مؤثری دارا‌هستند. به عنوان مثال پلاگین‌هایی مثل Yoast سئو برای تقویت سئوی وبسایت به کار گیری میشود. ولی به کارگیری بی‌منش از پلاگین‌ها قادر است تارنما شما‌را در گیر ایراد نماید.

پلاگین‌ها و قالب‌های وردپرس برای اکران داده ها پویا در وب سایت از توابع وردپرس به کارگیری می‌نمایند. توابع وردپرس چندین کدهای اپ‌نویسی php می باشند که از آن ها می‌قدرت برای اکران داده ها پویا در وردپرس به کار گرفت.

داده ها پویا به عبارتی اطلاعاتی می باشند که در مقر داده وردپرس قرار دارا هستند. ازجمله آن ها می‌اقتدار به محتوای نوشته، برچسب نوشته، دسته‌بندی نوشته و.. اشاره نمود؛ که با قرار دادن تابع وردپرس مربوطه در قالب و یا این که پلاگین وردپرس می‌اقتدار آن‌ها را فراخوانی کرده، و در وبسایت و صفحه های مختلف اکران اعطا کرد. توابع وردپرس به‌شکل پیش‌فرض در آن قرار دارا هستند. افزون بر آن با کد نویسی در قالب وردپرس و پلاگین وردپرس نیز قوی خواهید بود تا مبادرت به ساخت‌و‌ساز توابع جدیدی در وردپرس فرمایید.

ساخت و ساز محتوای شل‌خیس با وردپرس
هنگامی که اشخاص یک اینترنت‌وب سایت فعال‌ساز‌ی می‌نمایند یک سؤال عمده دارا‌هستند که چطور می توانیم برای اینترنت‌وب سایت خویش محتوای موءثر و کیفیت عالی بالا ایجاد کنیم؟ در جواب بدین سؤال بایستی یاد‌آوری خواهد شد که محتوای وبسایت شما منحصربه‌فرد به متن وبسایت وجود ندارد، بلکه تیم‌ای از صوت، تصویر، ویدیو و متن محتوای وبسایت شمارا دربرگیرنده می شود. ولی هر صوت و کلیپ و یا این که تصویری را نباید به نام محتوا و با هر کیفیتی در وب سایت خویش قرار دهید. در حیث داشته باشید که کیفیت صحبت نخستین را در محتوا میزند؛ پس تلاش فرمایید در همگی این موردها از ابزارهای با باکیفیت به کار گیری نمایید.

یک کدام از دیگر از مواقعی که معمولاً به آن دقت متعددی نمی شود تیتر مطالبی میباشد که در وبسایت قرار می‌دهید. این تیتر مطالب می‌باشند که سبب جذب استفاده کننده به قرائت متنی که در وب سایت خویش قرار می‌دهید میشود. ممکن میباشد شما یک متن عالی در تارنما خویش قرار داشته باشید ولی این متن فاقد یک تیتر تأثیرگذار باشد؛ این زمینه سبب افت ترازو کاربرانی میگردد که به وب سایت شما مراجعه می‌نمایند. امکان جذب مخاطب بسیار اهمیت داراست البته اینکه شما بتوانید یوزرها را با محتوای وب سایت ترغیب به ماندن نمایید نیز از اهمیت بالایی برخوردار هست.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۷:۰۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

پلاگین نام نویسی وردپرس Registration Magic


پلاگین نام نویسی وردپرس Registration Magic
یک کدام از شایسته ترین پلاگین های ساخت و ساز فرم عضویت وردپرس افزونه Registration Magic می باشد.
این پلاگین توانمند قابلیت و امکان تولید بی غایت فرم عضویت طراحی سایت در موضوعات متفاوت با قابلیت و امکان مدیر اعضاء هر قسمت را دارااست. می‌توانید چند فرم در موضعات گوناگون ساخت‌و‌ساز نمائید تا کاربرانی که از روش هر فرم عضو وردپرس میگردند در دسته بندی مستقل قرار بگیرند از جمله فرمی برای عضویت در مراسم یا این که جشنی خاص ساخت و ساز می‌کنید در حالتی‌که کاربری از روش آن فرم در وب سایت عضو گردید از دیگر اعضاوجوارح متمایز گردد و براحتی می توانید اعضاء آن را رئیس فرمایید.

بعضی از خصوصیت های پلاگین عضویت وردپرس عبارتند از:

قابلیت و امکان ساخت‌و‌ساز بی غایت فرم در موضوعات گوناگون
امکان انتخاب فرم پیش فرض برای نام نویسی یوزرها
پشتیبانی از شورت کد و ابزارک برای اکران فرم در قالب وردپرس
قابلیت و امکان اسکن کردن فرم ها برای ساخت‌و‌ساز سریعتر فرم نو
پشتیبانی از گونه های فیلدها در فرم
قابلیت و امکان سازمان دهی فرمها مبتنی بر حروف الفبا یا این که تاریخ ساخت‌و‌ساز و …
قابلیت و امکان ضمیمه پوشه به وسیله یوزرها
پشتیبانی از کد کپچا گوگل Google reCaptcha برای ارتقا امنیت فرم نام نویسی و ورود
دارنده چندین تم با گرافیک خوشگل و دیدنی
قابلیت و امکان تهیه نشانی دلخواه برای ریدایرکت مخاطب بعداز ورود یا این که نام نویسی در وبسایت
قابلیت و امکان جایگزینی فرم نام نویسی ساخت‌و‌ساز گردیده با فرم پیشفرض وردپرس
قابلیت گزینش تاریخ انقضاء برای فرم نام نویسی وردپرس
امکان اکران کانتر تاریخ اتمام دوران عضویت در وبسایت
امکان ساخت و ساز اتوماتیک راز عبور برای یوزرها در فرم نام نویسی
و …
با مراجعه به صفحه پلاگین در مخزن پلاگینهای وردپرس به نشانی RegistrationMagic-Custom Registration Forms قابلیت و امکان دانلود و مطالعه خصوصیت های بیشتر پلاگین وجود داراست.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۴:۳۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

آموزش رمزدار کردن نوشته ها در وردپرس

طراحی سایت


آیا می دانید که در وردپرس امکانی برای نگهداری از پست‌هایی که می‌نویسید وجود دارااست؟ شما با به کار گیری از قابلیت و امکان رمزدار کردن نوشته ها در وردپرس می توانید امنیت مطالب خویش را بیشتر فرمائید. این خصوصیت به پلاگین احتیاجی ندارد و یک کدام از تجهیزات مهم وردپرس میباشد.

در‌این مقاله به صورت خلاصه طریق رمزدار کردن نوشته ها در وردپرس را به شما نشان خوا‌هیم بخشید. با به کارگیری از این خصوصیت، هر پستی در وردپرس به یک سر عبور منحصربه‌فرد مجهز می گردد. به این ترتیب برای نگهداری بدون نقص از وبسایت خویش نمی‌توانید از این قابلیت به کار گیری نمایید.

طرز رمزدار کردن نوشته ها در وردپرس
قدم ۱. پست خویش را ساخت و ساز فرمایید
نخست بایستی پستی که میخواهیم از آن با امداد این خصوصیت حفظ کنیم را ساخت‌و‌ساز کنیم. برای این عمل فرآیند ذیل را انجام دهید:

وارد بخش “پست‌های وب لاگ” گردیده و روی آیتم “اضافه کردن نوشته” کلیک فرمایید.
مثل شرایط معمولی تیتر و متن اساسی را بنویسید. این نکته را فراموش نکنید که معمولا برای مطالب بسیار باارزش، کد گذاری میشود.
قدم ۲. امکان مشاهده را برای پست خویش تهیه و تنظیم نمائید
در بخش “نشر” روی پیوند “دستکاری” که صحیح رو به روی آیتم “قابلیت و امکان مشاهده” میباشد؛ کلیک نمایید. (تصویر ۱)

راز گذاشتن روی نوشته ها در وردپرس

درین نصیب سه آیتم همگانی، رمزدار و خصوص را مشاهده می کنید. هم اکنون بایستی مورد رمزدار را فعال فرمایید. (تصویر ۲)

راز گذاشتن روی نوشته ها در وردپرس

بعداز فعال کردن این مورد، کادری گشوده می شود که می بایست پسورد خویش را در آن تایپ فرمایید. (تصویر ۳)

راز گذاشتن روی نوشته ها در وردپرس

بعداز تایپ پسورد روی دکمه “قبول” کلیک کرده تا نصیب “تکثیر” به شرایط معمولی گشوده شود.
بعد از انتها روند، روی دکمه “تکثیر” کلیک فرمایید.
قدم ۳. فیض آخرین را ارزیابی نمایید
درحال حاضر نوبت این میباشد که پیش اکران مقاله را نگاه کرده تا مطمئن گردید همگی چیز صحیح عمل می‌نماید.

برای دیدن پست تازه و رمزداری که تولید کرده‌اید روی دکمه “پیش اکران تغییرات” کلیک نمایید.
هم اکنون بایستی کادری گشوده گردیده و از شما در خواست گردد رمزی که حیث کرده‌اید را وارد فرمایید. در‌این نصیب بایستی راز عبوری را که در قدم ۲ گزینش کرده‌اید را باطن فریم اکران داده گردیده تایپ نمایید.
بعد روی دکمه “ارسال” کلیک فرمائید.
با انجام این یک سری مرحله بی آلایش می توانید از پست‌های گران بها خویش در قبال هجوم ها گوناگون نگهداری کرده و امنیت مطالب و به صورت کلی تارنما خویش را ارتقا دهید. اما برای این که بتوانید کسانی که کار کشته به تکثیر پست در وبسایت شما میباشند را تعریف و تمجید فرمایید بایستی از پلاگین PublishPress به کارگیری فرمایید.

در شرایطی که نیاز به حفظ از تصاویر خویش دارید؛ بایستی شیوه محدود کردن دسترسی به کتابخانه رسانه‌ها در وردپرس و شیوه نگهداری از لود تصاویر و فولدر‌ها در وردپرس را نیز حافظه بگیرید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۲:۵۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

مزایای رقابتی خویش را پر رنگ فرمایید


۳- مزایای رقابتی خویش را پر رنگ فرمایید
در صورتی‌که سرویس بی‌عیب و نقصی دارید، دلیلی برای مخفی کردن آن نیست. طراحی سایت بر عکس، مسائل مرتبط با کسب‌وکار خویش را پر رنگ نمایید تا به شما مزیت رقابتی بدهند. مورد تحویل بدون پول یا این که سیاست رجوع وجه سوای شرط قادر است هرگونه حس شک و تردید یک مشتری که مردد به برداشتن قدم آخری میباشد را از در بین غالب شود. یک طریق خوب این میباشد که نقاط قوت خویش را به صورت پررنگ در برگه خویش اکران دهید. نیازی وجود ندارد که‌این فعالیت فضای متعددی اشغال نماید، یک آیکون با تعدادی واژه و کلمه عمل را انجام خواهد بخشید. ایده در اینجا این میباشد که مشتری بلافاصله درمی‎یابد که چرا برای آنها بهتر میباشد که از وب سایت شما خرید نمایند و خیر یک حریف.

 

۴- یک فهرست با جزئیات ساخت‌و‌ساز فرمائید
به فهرست خویش تحت عنوان راهی برای ارشادوراهنمایی بازدیدکنندگان از وب سایت خویش تصور کنید. فهرست بایستی در هر برگه اکران داده خواهد شد تا مشتریان بتوانند هر دسته را از هر جایی که ممکن میباشد در وب سایت شما حضور داشته باشند، پیدا نمایند. به خواسته کاهش مقدار جنبش مایحتاج، یک منوی اثبات را گزینش نمایید که با جنبش مشتری به زیر، جنبش نکند. با در لحاظ تصاحب کردن کل این مورد ها، اطمینان نتایج فرمائید که هیچ شیت‌ای را فراموش نمی‎فرمائید و مطمئن گردید که صفحه های خویش را در فهرست با ترتیبی منطقی آراسته می کنید.


۵- از نظر بصری بر فروش‎های ویژه و تخفیفات تاکید نمایید
هنگامی که دقت بصری بیشتری (از روش رنگ‌ها و یا این که باکس‌ها) به فروش ویژه یا این که نهایی تولیدها خویش می‌دهید، این قضیه میتواند تحت عنوان یک محرک یا این که شم فوریت برای مشتریان کار نماید تا به آنچه که میخواهید ارائه دهید دقت نمایند. این یک مزیت گسترده برای شما میباشد تا بعضی از موجودی‌های دیرین خویش را پررنگ نمائید و یا این که هیجان بیشتری در رابطه نهایی تیم خویش ساخت‌و‌ساز فرمائید. در‌این قسمت در‌پی امداد بیشتر می‌باشید؟ روز خوش‌شانسی شماست! ما راهنمای جامعی در باب روش تولید یک اپلیکیشن فروش پیروز در تارنما تجارت الکترونیک شما داریم.


۶- بخش رضایت‌مندی مشتریان را اضافه نمائید
بر کسی پوشیده وجود ندارد که بخش اعظمی از مشتریان قبل از تصمیم‌گیری خرید، نظرها مشتریان را آنالیز می‌نمایند. طبق گفته Influence Central، ۹۰ درصد مصرف کنندگان اعتقاددارند که یک مرور آنلاین اساسی‌خیس از دید یک کارشناس فروش میباشد. بر این پایه، با قرار دادن حیث خریداران در شیت جنس، این فرایند را برای مشتریان آینده خویش سهل و آسان نمایید. با انجام این فعالیت، شما میتوانید به بازدیدکنندگان خویش اطمینان دهید که یک کمپانی واضح و قابل‌اعتماد می باشید. نگاهی به تعدادی مثال از وبسایت‌های تجارت الکترونیکی بیاندازید که‌این خصوصیت اساسی را اجرا می‌نمایند.


۷- تصاویر خویش را با تصاویر متحرک جایگزین نمائید.
آیا شما یک کالا را در رنگ‌های متعدد عرضه میکنید؟ آیا تا به اکنون به به کار گیری از تصاویر متحرک (GIF) برای نشان دادن گستره وسیعی از تولیدها خویش تاءمل کرده‌اید؟ این نوع پوشه یک تعیین عالی میباشد چون آنها تعاملی میباشند و قوی به نشان دادن تولیدات شما از زوایای متعدد می‌باشند. البته بیشتراز حد از این خصوصیت به کار گیری نکنید. به دیده‌های مشتری تصور کنید! قاعده خوب این میباشد که یک یا این که دو تصویر متحرک را روی برگه مال خویش قرار دهید. برای سایر عکس‌ها، نگاهی به راهنمای ما برای عکاسی فرآورده بیندازید تا مطمئن گردید که تصاویر تولید ها خویش را در شایسته ترین وجه‌شان تثبیت می کنید.


۸- به مشتریان خویش بگویید چه طور می توانند با شما در تماس باشند
می دانیم که اینک یک برگه تماس و یک ورقه سوال ها متداول دارید، البته شما همینطور می بایست یک آیتم چت زنده مانند Wix Chat و شماره‌تلفن و نشانی اینترنتی‌تان را به برگه جنس خویش اضافه فرمائید. ادله آن چه است؟ این یک رویه خوب برای “اثبات کردن” به بازدیدکنندگان میباشد که شما در واقع یک کمپانی حقیقی متشکل از عده ای میباشید که فراهم یاری به آن ها در رابطه هر موضوعی می‌باشند که ممکن میباشد به آن نیاز داشته باشند. با اکران داده ها تماس خویش، در مواردی که مشتریان شما سوالی دارا‌هستند این زمان را دارا‌هستند تا با شما تماس بگیرند. آنها همینطور به طور ناخودآگاه رغبت بیشتری برای کلیک روی دکمه “خرید” دارا هستند درصورتی که بدانند در شکل واکنش به اختلال چطور با شما تماس بگیرند. یک رویه دیگر که مشتریان میتوانند با آن تماس بگیرند، از روش پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی شما میباشد، براین اساس یک فضای منحصر تولید فرمائید که در آن لینک به فیسبوک و دیگر کانال‌های اجتماعی قرار داده‌اید. به صورت خلاصه، به‌هر‌جا و در هر مدت در دسترس باشید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۸:۰۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

تنظیم ورژن پشتوانه از وبسایت دیرین وردپرسی


تنظیم ورژن پشتوانه از وبسایت دیرین وردپرسی
در مرحله اولیه پیش از به روزرسانی وبسایت وردپرسی خویش بایستی یک حمایت کننده بدون نقص از همه داده ها فنی وگرافیکی وب سایت تنظیم نمایید و هم چنین اساسی خیس از همگی مقر اطلاعات و داده ها اساسی تارنما میباشند . طراحی سایت بعداز تهیه و تنظیم ورژن حمایت کننده وب سایت خویش را بروزرسانی کنید.

تا در‌صورتی‌که احتمالا به مشکلی در بروزرسانی و پلاگین ها برایتان پدیدآمد بتوانید از آن ورژن حمایت کننده به کار گیری نموده و وب سایت را به ورژن گذشته بازگردانید.

وب سایت هایی که سکو نیکی در گوگل دارا هستند برایشان اهمیت فراوانی داراست که تارنما حتی برای یکسری ساعت هم آفلاین و انقطاع نشود پس این حامی را تنظیم می نمایند تا به محض وقوع خلل ، پشتوانه را لود کنند.

رفع حفره های امنیتی وردپرس
امنیت یکی‌از بزرگترین ومهم ترین دلایلی میباشد که شما بایستی وردپرس را بروز نگه دارید.

مبتنی بر آمار بدست آمده اقتدار سیستم رئیس محتوای وردپرس در حدود چهل درصد از کلیه وبسایت های دنیاست. همینطور به انگیزه محبوبیت آن فی مابین یوزرها، مدام هکر ها را ترغیب به نفوذ در سیستم می نماید.

از وقتی که وردپرس بواسطه لهجه نرم‌افزار نویسی متن گشوده نوشته و پباده سازی شد، کسی که می توانست کد منبع آن را برای یادگیری و یا این که بهبود عملکردهای سیستم گزینه به کارگیری قرار دهد.

پس در صورتی‌که یوزرها معمولی بتوانند در سیستم ویرایش کنند، هکرها نیز به راحتی میتوانند این کدها را وارسی کنند و در پی راه و روش هایی برای نفوذ و ورود به تارنما ها باشند. ضمنا اعتنا داشته باشید که کلیه هکرها بد نیستند. هکرهای خوب هم وجود دارا‌هستند که تعدادشان خیلی بیشتر از هکرهای بد میباشد.

مفهوم هکرهای خوب به کارشناسان امنیتی سیستم ها اطلاق می گردد که مدام به‌دنبال یافتن واحد سنجش نفوذ پذیری سیستم ها می‌باشند و آزمایش های ما یحتاج را انجام میدهند برای اینکه شیوه های نفوذ هکرهای بد را ببندند .

پس سعی بر هک کردن سیستم ها می کنند تا بتوانند نقاط ضعف و اقتدار سیستم را دریابند. در هر توشه که یک جراحت پذیری امنیتی و یک ایراد در سیستم گزارش میشود، مجموعه وردپرس فعالیت خویش را برای تولید یک بروزرسانی تازه مقدمه می نمایند تا خلل را به سادگی حل کنند.

پس به طور شفاف خیس می اقتدار اظهار کرد که کارشناسان امنیتی با آنالیز های انجام گرفته در کدهای منبع به چندین حفره های امنیتی در وردپرس دست مییابند و آنها‌را به کل توسعه و گسترش دهندگان وردپرس آگهی می نمایند .

پس از آگهی ، گسترش دهندگان نیز کل سعی خویش را می نمایند تا این حفره های امنیتی را رفع نمایند و درقالب یک ورژن تازه از وردپرس تکثیر دهند.

برای رفع این ایرادات امنیتی، بایستی تارنما خویش را هر تعدادی وقت یکبار به روز فرمایید تا ایرادات امنیتی آن برطرف خواهد شد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۰۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)