مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

تنظیم ورژن پشتوانه از وبسایت دیرین وردپرسی


تنظیم ورژن پشتوانه از وبسایت دیرین وردپرسی
در مرحله اولیه پیش از به روزرسانی وبسایت وردپرسی خویش بایستی یک حمایت کننده بدون نقص از همه داده ها فنی وگرافیکی وب سایت تنظیم نمایید و هم چنین اساسی خیس از همگی مقر اطلاعات و داده ها اساسی تارنما میباشند . طراحی سایت بعداز تهیه و تنظیم ورژن حمایت کننده وب سایت خویش را بروزرسانی کنید.

تا در‌صورتی‌که احتمالا به مشکلی در بروزرسانی و پلاگین ها برایتان پدیدآمد بتوانید از آن ورژن حمایت کننده به کار گیری نموده و وب سایت را به ورژن گذشته بازگردانید.

وب سایت هایی که سکو نیکی در گوگل دارا هستند برایشان اهمیت فراوانی داراست که تارنما حتی برای یکسری ساعت هم آفلاین و انقطاع نشود پس این حامی را تنظیم می نمایند تا به محض وقوع خلل ، پشتوانه را لود کنند.

رفع حفره های امنیتی وردپرس
امنیت یکی‌از بزرگترین ومهم ترین دلایلی میباشد که شما بایستی وردپرس را بروز نگه دارید.

مبتنی بر آمار بدست آمده اقتدار سیستم رئیس محتوای وردپرس در حدود چهل درصد از کلیه وبسایت های دنیاست. همینطور به انگیزه محبوبیت آن فی مابین یوزرها، مدام هکر ها را ترغیب به نفوذ در سیستم می نماید.

از وقتی که وردپرس بواسطه لهجه نرم‌افزار نویسی متن گشوده نوشته و پباده سازی شد، کسی که می توانست کد منبع آن را برای یادگیری و یا این که بهبود عملکردهای سیستم گزینه به کارگیری قرار دهد.

پس در صورتی‌که یوزرها معمولی بتوانند در سیستم ویرایش کنند، هکرها نیز به راحتی میتوانند این کدها را وارسی کنند و در پی راه و روش هایی برای نفوذ و ورود به تارنما ها باشند. ضمنا اعتنا داشته باشید که کلیه هکرها بد نیستند. هکرهای خوب هم وجود دارا‌هستند که تعدادشان خیلی بیشتر از هکرهای بد میباشد.

مفهوم هکرهای خوب به کارشناسان امنیتی سیستم ها اطلاق می گردد که مدام به‌دنبال یافتن واحد سنجش نفوذ پذیری سیستم ها می‌باشند و آزمایش های ما یحتاج را انجام میدهند برای اینکه شیوه های نفوذ هکرهای بد را ببندند .

پس سعی بر هک کردن سیستم ها می کنند تا بتوانند نقاط ضعف و اقتدار سیستم را دریابند. در هر توشه که یک جراحت پذیری امنیتی و یک ایراد در سیستم گزارش میشود، مجموعه وردپرس فعالیت خویش را برای تولید یک بروزرسانی تازه مقدمه می نمایند تا خلل را به سادگی حل کنند.

پس به طور شفاف خیس می اقتدار اظهار کرد که کارشناسان امنیتی با آنالیز های انجام گرفته در کدهای منبع به چندین حفره های امنیتی در وردپرس دست مییابند و آنها‌را به کل توسعه و گسترش دهندگان وردپرس آگهی می نمایند .

پس از آگهی ، گسترش دهندگان نیز کل سعی خویش را می نمایند تا این حفره های امنیتی را رفع نمایند و درقالب یک ورژن تازه از وردپرس تکثیر دهند.

برای رفع این ایرادات امنیتی، بایستی تارنما خویش را هر تعدادی وقت یکبار به روز فرمایید تا ایرادات امنیتی آن برطرف خواهد شد.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۰۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)