مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

مزایای رقابتی خویش را پر رنگ فرمایید


۳- مزایای رقابتی خویش را پر رنگ فرمایید
در صورتی‌که سرویس بی‌عیب و نقصی دارید، دلیلی برای مخفی کردن آن نیست. طراحی سایت بر عکس، مسائل مرتبط با کسب‌وکار خویش را پر رنگ نمایید تا به شما مزیت رقابتی بدهند. مورد تحویل بدون پول یا این که سیاست رجوع وجه سوای شرط قادر است هرگونه حس شک و تردید یک مشتری که مردد به برداشتن قدم آخری میباشد را از در بین غالب شود. یک طریق خوب این میباشد که نقاط قوت خویش را به صورت پررنگ در برگه خویش اکران دهید. نیازی وجود ندارد که‌این فعالیت فضای متعددی اشغال نماید، یک آیکون با تعدادی واژه و کلمه عمل را انجام خواهد بخشید. ایده در اینجا این میباشد که مشتری بلافاصله درمی‎یابد که چرا برای آنها بهتر میباشد که از وب سایت شما خرید نمایند و خیر یک حریف.

 

۴- یک فهرست با جزئیات ساخت‌و‌ساز فرمائید
به فهرست خویش تحت عنوان راهی برای ارشادوراهنمایی بازدیدکنندگان از وب سایت خویش تصور کنید. فهرست بایستی در هر برگه اکران داده خواهد شد تا مشتریان بتوانند هر دسته را از هر جایی که ممکن میباشد در وب سایت شما حضور داشته باشند، پیدا نمایند. به خواسته کاهش مقدار جنبش مایحتاج، یک منوی اثبات را گزینش نمایید که با جنبش مشتری به زیر، جنبش نکند. با در لحاظ تصاحب کردن کل این مورد ها، اطمینان نتایج فرمائید که هیچ شیت‌ای را فراموش نمی‎فرمائید و مطمئن گردید که صفحه های خویش را در فهرست با ترتیبی منطقی آراسته می کنید.


۵- از نظر بصری بر فروش‎های ویژه و تخفیفات تاکید نمایید
هنگامی که دقت بصری بیشتری (از روش رنگ‌ها و یا این که باکس‌ها) به فروش ویژه یا این که نهایی تولیدها خویش می‌دهید، این قضیه میتواند تحت عنوان یک محرک یا این که شم فوریت برای مشتریان کار نماید تا به آنچه که میخواهید ارائه دهید دقت نمایند. این یک مزیت گسترده برای شما میباشد تا بعضی از موجودی‌های دیرین خویش را پررنگ نمائید و یا این که هیجان بیشتری در رابطه نهایی تیم خویش ساخت‌و‌ساز فرمائید. در‌این قسمت در‌پی امداد بیشتر می‌باشید؟ روز خوش‌شانسی شماست! ما راهنمای جامعی در باب روش تولید یک اپلیکیشن فروش پیروز در تارنما تجارت الکترونیک شما داریم.


۶- بخش رضایت‌مندی مشتریان را اضافه نمائید
بر کسی پوشیده وجود ندارد که بخش اعظمی از مشتریان قبل از تصمیم‌گیری خرید، نظرها مشتریان را آنالیز می‌نمایند. طبق گفته Influence Central، ۹۰ درصد مصرف کنندگان اعتقاددارند که یک مرور آنلاین اساسی‌خیس از دید یک کارشناس فروش میباشد. بر این پایه، با قرار دادن حیث خریداران در شیت جنس، این فرایند را برای مشتریان آینده خویش سهل و آسان نمایید. با انجام این فعالیت، شما میتوانید به بازدیدکنندگان خویش اطمینان دهید که یک کمپانی واضح و قابل‌اعتماد می باشید. نگاهی به تعدادی مثال از وبسایت‌های تجارت الکترونیکی بیاندازید که‌این خصوصیت اساسی را اجرا می‌نمایند.


۷- تصاویر خویش را با تصاویر متحرک جایگزین نمائید.
آیا شما یک کالا را در رنگ‌های متعدد عرضه میکنید؟ آیا تا به اکنون به به کار گیری از تصاویر متحرک (GIF) برای نشان دادن گستره وسیعی از تولیدها خویش تاءمل کرده‌اید؟ این نوع پوشه یک تعیین عالی میباشد چون آنها تعاملی میباشند و قوی به نشان دادن تولیدات شما از زوایای متعدد می‌باشند. البته بیشتراز حد از این خصوصیت به کار گیری نکنید. به دیده‌های مشتری تصور کنید! قاعده خوب این میباشد که یک یا این که دو تصویر متحرک را روی برگه مال خویش قرار دهید. برای سایر عکس‌ها، نگاهی به راهنمای ما برای عکاسی فرآورده بیندازید تا مطمئن گردید که تصاویر تولید ها خویش را در شایسته ترین وجه‌شان تثبیت می کنید.


۸- به مشتریان خویش بگویید چه طور می توانند با شما در تماس باشند
می دانیم که اینک یک برگه تماس و یک ورقه سوال ها متداول دارید، البته شما همینطور می بایست یک آیتم چت زنده مانند Wix Chat و شماره‌تلفن و نشانی اینترنتی‌تان را به برگه جنس خویش اضافه فرمائید. ادله آن چه است؟ این یک رویه خوب برای “اثبات کردن” به بازدیدکنندگان میباشد که شما در واقع یک کمپانی حقیقی متشکل از عده ای میباشید که فراهم یاری به آن ها در رابطه هر موضوعی می‌باشند که ممکن میباشد به آن نیاز داشته باشند. با اکران داده ها تماس خویش، در مواردی که مشتریان شما سوالی دارا‌هستند این زمان را دارا‌هستند تا با شما تماس بگیرند. آنها همینطور به طور ناخودآگاه رغبت بیشتری برای کلیک روی دکمه “خرید” دارا هستند درصورتی که بدانند در شکل واکنش به اختلال چطور با شما تماس بگیرند. یک رویه دیگر که مشتریان میتوانند با آن تماس بگیرند، از روش پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی شما میباشد، براین اساس یک فضای منحصر تولید فرمائید که در آن لینک به فیسبوک و دیگر کانال‌های اجتماعی قرار داده‌اید. به صورت خلاصه، به‌هر‌جا و در هر مدت در دسترس باشید.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۸:۰۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)