مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

دوست دارید پباده سازی منحصر به فرد داشته باشید؟


دوست دارید پباده سازی منحصر به فرد داشته باشید؟ قالب منحصر به فرد بسازید
قالب‌های (پوسته) وردپرس به دو دسته تقسیم میگردند: نخستین قالب‌های بدون‌پول که برای استعمال از آن ها نیازی به هزینه کردن ندارید و به‌راحتی پس از دانلود میتوانید روی وبسایت خودتان قرار بدهید. دوم قالب‌های غیر بدون‌پول میباشند، که به نسبت قالب‌های بدون پول رشته‌ای‌خیس کار می‌نمایند و امکان‌های بیشتری طراحی سایت را در دست شما قرار می دهند. بهتر میباشد که کارایی فرمایید از پوسته‌های مهم به کارگیری فرمایید حتی در حالتی‌که غیر بدون پول باشند، زیرا در حالتی که از قالب‌های نامعتبر به کار گیری فرمایید، این قابلیت وجود داراست که بعضی از پلاگین‌ها با پوسته سازگار نباشند و شما مبتلا خلل گردید، همین‌طور پوسته‌های نامعتبر از امنیت زیر‌تری برخوردار می باشند.

شما هم میتوانید طراح قالب وردپرس خویش باشید. برای انجام این عمل فقط کافی میباشد فراگیری‌های مورد نیاز را کسب نمایید تا بتوانید قالبی فن‌ای و کاربرپسند پباده سازی فرمائید. بعداز تعیین قالب وردپرس مطلوب، میتوانید با تغییر و تحول در دکوراسیون المان‌های متفاوت برگه همانند اکران نصیب‌های دسته‌بندی، آخری مطالب، پایانی نگرش‌ها و… مبادرت به سفارشی‌سازی ظواهر تارنما خویش کرده؛ و همینطور نصیب‌های متفاوت را باسلیقه مطلوب و دلخواه خویش در تارنما مخصوص سازی نمایید.

از جمله پوسته صحیفه برای وب سایت‌های خبری مورداستفاده قرار می گیرد. پوسته The7 یک قالب چندمنظوره میباشد که از این قالب هم می­اقتدار، برای وبسایت‌های شرکتی و فروشگاهی به کار گرفت. در شرایطی‌که وبسایت شما فن‌ای میباشد و قالب موردنظرتان را پیدا نکردید میتوانید با یک طراح و نرم‌افزار‌نویس وبسایت سخن فرمایید تا قالب موردنظر شما‌را بسازد و روی سایتتان قرار بدهد.

سایتی نامحدود! با پلاگین وردپرس
پلاگین‌ها (افزونه) اپلیکیشن‌هایی می باشند که روی قالب نصب می‌­شوند. افزونه‌ها امکان یا این که خصوصیت‌های متنوعی به وب سایت شما اضافه می‌نمایند و در بهبود تلاش تارنما شما نقش بسیار موثری دارا هستند. مثلا پلاگین‌هایی مثل Yoast سئو برای تقویت سئوی وب سایت استعمال می گردد. اما به کار گیری بی‌راه و روش از پلاگین‌ها می‌­تواند وب سایت شما‌را مبتلا خلل بکند.

پلاگین‌ها (افزونه) نرم افزار‌هایی میباشند که روی قالب نصب میشوند. افزونه‌ها امکان یا این که خصوصیت‌های متنوعی به وبسایت شما اضافه می‌نمایند و در بهبود عملکرد وبسایت شما نقش بسیار مؤثری دارا‌هستند. به عنوان مثال پلاگین‌هایی مثل Yoast سئو برای تقویت سئوی وبسایت به کار گیری میشود. ولی به کارگیری بی‌منش از پلاگین‌ها قادر است تارنما شما‌را در گیر ایراد نماید.

پلاگین‌ها و قالب‌های وردپرس برای اکران داده ها پویا در وب سایت از توابع وردپرس به کارگیری می‌نمایند. توابع وردپرس چندین کدهای اپ‌نویسی php می باشند که از آن ها می‌قدرت برای اکران داده ها پویا در وردپرس به کار گرفت.

داده ها پویا به عبارتی اطلاعاتی می باشند که در مقر داده وردپرس قرار دارا هستند. ازجمله آن ها می‌اقتدار به محتوای نوشته، برچسب نوشته، دسته‌بندی نوشته و.. اشاره نمود؛ که با قرار دادن تابع وردپرس مربوطه در قالب و یا این که پلاگین وردپرس می‌اقتدار آن‌ها را فراخوانی کرده، و در وبسایت و صفحه های مختلف اکران اعطا کرد. توابع وردپرس به‌شکل پیش‌فرض در آن قرار دارا هستند. افزون بر آن با کد نویسی در قالب وردپرس و پلاگین وردپرس نیز قوی خواهید بود تا مبادرت به ساخت‌و‌ساز توابع جدیدی در وردپرس فرمایید.

ساخت و ساز محتوای شل‌خیس با وردپرس
هنگامی که اشخاص یک اینترنت‌وب سایت فعال‌ساز‌ی می‌نمایند یک سؤال عمده دارا‌هستند که چطور می توانیم برای اینترنت‌وب سایت خویش محتوای موءثر و کیفیت عالی بالا ایجاد کنیم؟ در جواب بدین سؤال بایستی یاد‌آوری خواهد شد که محتوای وبسایت شما منحصربه‌فرد به متن وبسایت وجود ندارد، بلکه تیم‌ای از صوت، تصویر، ویدیو و متن محتوای وبسایت شمارا دربرگیرنده می شود. ولی هر صوت و کلیپ و یا این که تصویری را نباید به نام محتوا و با هر کیفیتی در وب سایت خویش قرار دهید. در حیث داشته باشید که کیفیت صحبت نخستین را در محتوا میزند؛ پس تلاش فرمایید در همگی این موردها از ابزارهای با باکیفیت به کار گیری نمایید.

یک کدام از دیگر از مواقعی که معمولاً به آن دقت متعددی نمی شود تیتر مطالبی میباشد که در وبسایت قرار می‌دهید. این تیتر مطالب می‌باشند که سبب جذب استفاده کننده به قرائت متنی که در وب سایت خویش قرار می‌دهید میشود. ممکن میباشد شما یک متن عالی در تارنما خویش قرار داشته باشید ولی این متن فاقد یک تیتر تأثیرگذار باشد؛ این زمینه سبب افت ترازو کاربرانی میگردد که به وب سایت شما مراجعه می‌نمایند. امکان جذب مخاطب بسیار اهمیت داراست البته اینکه شما بتوانید یوزرها را با محتوای وب سایت ترغیب به ماندن نمایید نیز از اهمیت بالایی برخوردار هست.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۷:۰۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)