مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

با طراحی سایت بیشتر اشنا شوید


ساخت وب سایت ما می بایست به چه شکل باشد. آیا در طراحی سایت ماهر بایستی از کمپانی ساخت سایت بخواهیم برای قسمت وب لاگ ما قابلیت و امکان پخش کلیپ را قرار دهد؟ به هیچ وجه چرا کلیپ در طراحی وب سایت ماهر اثرگذار میباشد؟
استعمال از یک کلیپ در تارنما شما، منجر جذب کاربرانتان می‌شود و سبب میگردد کاربرانتان در تارنما شما بیشتر بمانند و بازه زمانی بیشتری را در وبسایت شما بگذرانند

مسلما از کمپانی طراحی وب سایت خویش بخواهید قابلیت و امکان اشتراک گذاری کلیپ را در وب سایت شما قرار دهند زیرا این دستور امداد می نماید تا یوزرها ایده اساسی کسب و کارتان را بشناسند سوای اینکه حتی نیاز باشد ذره ای در رابطه کسب و کارتان بخوانند.

اختلافی در بها طراحی وب سایت شما ندارد و تعرفه ساخت سایت شما با تجهیزات ویدئو و فارغ از آن شاید حتی یکی از باشد زیرا قابلیت و امکان اشتراک گذاری کلیپ حتی برای کمپانی هایی که طراحی وب ارزان نیز انجام می دهند زحمت خاصی نداشته و قابلیت پیجیده ای نمی‌باشد اما این منجر می گردد که شما یک طراحی وب سایت ماهر داشته باشید.

از سایر مزایای استعمال از ویدیو در ساخت سایت این میباشد که ویدئو ۶۰/۰۰۰ سکو سریع‌خیس از متن و نوشته در مغز استفاده کننده پردازش می‌گردد. ولی سبب تاسف میباشد که هرچه بیشتر پیش می‌رود رغبت عموم به مطالعه متن‌ها طولانی در سایت ها کمتر می شود. امروزه دیگر اکثر یوزرها حوصلۀ مطالعه نوشته ها و مطالب طولانی را ندارند و با یک پوشه ویدیویی بسیار ریلکس‌خیس رابطه برقرار می‌نمایند.

طراحی سایت
پس یادتان باشد از کمپانی طراحی وب خویش بخواهید قابلیت اشتراک گذاری کلیپ را در وب سایت شما قرار دهند، فرقی هم نمی نماید که طراحی وب شما ارزان باشد یا این که طراحی وب سایت ماهر و حتی ساخت سایت مجانی.

پیشنهاد میشود برای داشتن یک وبسایت ماهر شرکتی یا این که فروشگاهی یا این که … با تحقیق و کاوش و دیدن مثال امور و پرسیدن نظرها مشتریان ، شایسته ترین کمپانی ساخت سایت را تعیین نمائید، خیر ارزانترین کمپانی طراحی وب سایت. ولی برای طراحی وب خیلی مهم نیست جای شما کجا باشد از جمله برای ساخت وب سایت در کرج یا این که ساخت وب سایت در تهران، ساخت وب سایت در عراق یا این که … می‌توانید به هر کمپانی پباده سازی سایتی مراجعه‌کنید زیرا نیاز به حالت مکانی یکسان ندارد


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۲:۱۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)