مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

تارنما وردپرسی به چه پلاگین های نیاز داراست؟


تارنما وردپرسی به چه پلاگین های نیاز داراست؟
پس از اینکه قالبتون رو معلوم کردید و نصب کردید بایستی ملاحظه کنید  طراحی سایت که چه پلاگین ای رو بایستی نصب فرمائید. همونطور که در قسمت های قبل گفتم زمانی وردپرس رو نصب میکنین تجهیزات خاصی نداره سایتتون و واسه اینکه تجهیزات بیشتری به سایتتون اضافه بشه بایستی از پلاگین های متفاوت به کار گیری کنین. مواقعی که بایستی واسش پلاگین نصب کنین رو در زیر آوردم :
مورد ها ضروری برای نصب پلاگین در وردپرس
پلاگین امنیتی
پلاگین راهنمای seo
پلاگین فرم ساز
پلاگین کاغذ ساز ( در شکل استعمال از قالب مهیا )
پلاگین امنیتی
امنیت او‌لین چیزی می باشد که بایستی برای یک تارنما رعایت بشه و اصلا نباید پشت گوش انداخته خواهد شد. پلاگین های امنیتی متعددی در مخزن و یا این که مارکت های وردپرس وجود داره که میتونین یکی اونها رو تهیه و تنظیم فرمائید و امنیت وبسایت خودتون رو تامین نمائید.
پلاگین راهنمای seo
آیتم بعدی که می بایست بهش بپردازین بهینه سازی اینترنت سایتتون میباشد اگه وبسایت شما seo نشده باشه یوزرها مد لحاظ شما نمیتونن شما رو پیدا کنن پس به طبع یک پلاگین که شما رو برای با صرفه کردن اینترنت سایتتون پند کنه نصب فرمایید. اگه کارشناس seo هم به دور و برتون دارید میتونید پلاگین راهنمای seo نصب نکنید و از موعظه های کارشناس seo استعمال فرمایید.
پلاگین فرم ساز
قدم‌بعدی که نیاز دارین ساخت پل ارتباطی فی مابین شما و کاربرتون میباشد. وب سایت شما می بایست ورقه ای داشته باشه که یوزرها بتونن از روش فرم تماس باهاتون رابطه بگیرن. پلاگین های فرم ساز این فعالیت رو برای شما انجام میدن.
پلاگین ورقه ساز
در شرایطی‌که که قالب شما مهیا باشه مطلقا می بایست یک صفحه ساز یا این که همون شیت ساز سازگار با قالبتون نصب فرمایید تا بتونید صفحه ها رو نشون بدید هرچند زمانی قالب مهیا استعمال می‌کنید به طور پیش فرض شیت ساز سازگار با اون قالب در پکیج قالب وجود داره. در مقاله پلاگین های ضروری در وردپرس پلاگین های کاربردی هر قسمت رو بهتون معرفی کردیم که میتونید اون مقاله رو هم مطالعه فرمایید :


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۰:۱۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)