مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

می‌خواهم سایتم یکی دو روزه آماده شود (طراحی سایت سریع)


احتمالا خیلی از شما میدانید که ساخت‌و‌ساز یک تارنما خوب و بی نقص به مقطع و اعتنا متعددی نیاز دارااست. این طور وجود ندارد که کاسه یکسری ساعت سایتی بدون نقص و مطابق نیازمان داشته باشیم. ولی کلیه ما دوست داریم سایتی که قصد راه اندازی آن را داریم هر چه زودتر فراهم گردد. ولی بعضا‌ها هم می باشند که به دلایلی وقت کافی ندارند و بایستی با سرعت هرچه مجموع وبسایت خویش را فراهم نمایند.

هم اکنون چرا تصمیم گرفتم که دراین باره به شما توضیح دهم؟ طراحی سایت چندین روز قبل به فروشگاه اسباب و اثاث‌التحریری که رمز راهم بود رفتم. دکان‌دار انسان خوش صحبتی بود و مقداری در خصوص عمل و کاسبی سخن کرد. پس از اینجانب پرسید که شلغت چه می باشد؟ گفتم در یک کمپانی ساخت سایت فعالیت میکنم. به‌سرعت ذکر کرد: چندین روز بیشتر تا گشوده شدن مدرسه ها نمانده و به‌این تاءمل افتادم که اجناس فروشگاه‌ام را اینترنتی هم بفروشم. آیا در شرایطی که شرایط کنونی مبادرت کنم تا یکی‌از دو روز آینده می توانم وبسایت داشته باشم؟ همین پرسش سبب ساز شد که‌این نوشته ی علمی را برای افرادی بنویسم که در پی طراحی وب سایت سریع می باشند.

میخواهم در کمترین مدت سایتم فراهم گردد
طراحی وب سایت روند‌ای برهه زمانی‌بر میباشد و انجام دادن آن عمل بی آلایش‌ای وجود ندارد. از طرفی برخی هم می باشند که نیاز به پباده سازی سریع تارنما دارا هستند. خیلی‌ها با کمپانی ما تماس میگیرند و می خواهند در یک روز سایتی بی نقص و مهیا داشته باشند. حتی عده ای هم بوده‌اند که می‌خواستند تارنما‌شان در یک سری ساعت فراهم گردد.

 

آیا حقیقتا ممکن میباشد که در یکسری ساعت سایتی خوب و بی نقص داشته باشیم؟ در پاسخ بایستی خاطرنشان کرد که ساخت سایت یک‌سری مرحله دارااست. در صورتیکه میخواهید سایتی فارغ از اختلال و کاربرپسند داشته باشید، بایستی مجموع روند را با تمرکز انجام دهید. پس برای جواب دادن بدین پرسش بایستی اولیه از تمامی با فرایند فراهم‌سازی و ساخت وب سایت آشنا شویم.

برای طراحی وب بایستی چه مراحلی را طی کنیم
پیش از هر چیز می بایست هدفمان از طراحی وب را بدانیم. از جمله فروشگاه‌داری که در اولِ این مقاله در موردش سخن کردم می‌خواست تولیدات دکان‌اش را از روش تارنما بفروشد. پس این شخص به یک وبسایت فروشگاهی بدون نقص نیاز دارااست.

شاید یک کمپانی جدید احداث دارید و مشتری جدیدتان از شما مثال عمل و شرح پروژه‌های گذشته شما‌را می خواهد. پس در این‌حالت شما نیاز به سایتی منحصر به فرد ارائه سرویس ها و مثال فعالیت دارید تا خودتان را به سایر افراد معرفی نمایید. سفارش اینجانب این میباشد که یکسری تا از تارنما‌هایی که در مورد کاری شما کار می‌نمایند را چک و از تجهیزات آنها الگوبرداری فرمائید. بعداز اینکه نیازهای‌تان را شناختید می بایست یک شیوه برای ساخت وب سایت تعیین نمایید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۵:۴۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)