مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

6 عنصر مهم طراحی وب سایت با کیفیت


. فهرست بندی
هنگامی یوزرها به تارنما شما دسترسی پیدا می نمایند ، میخواهند تخت‌گاز و به راحتی به داده ها دسترسی پیدا نمایند . در‌حالتی که میخواهید سبب به ماندن در برگه شما خواهد شد ، می بایست فهرستی قرار دهید  طراحی سایت که استعمال از آن برای مخاطبان سهل و آسان باشد .

مخاطبان نمیخواهند برای یافتن داده ها کوشش کنند . آنان میخواهند به نوار منو شما دسترسی داشته باشند و به راحتی به داده ها ما یحتاج هدایت شوند . مسافت دقت بازدید کنندگان کوتاه میباشد ، در صورتیکه میخواهید آنان‌را در شیت خویش نگه دارید ، بایستی به آن ها یاری نمایید تا سریعاً به داده ها دسترسی پیدا نمایند . یک منو به صحت پباده سازی گردیده به آنان امداد می نماید تا به داده ها مایحتاج خویش برسند.

فهرست شما بایستی معمولی و توضیحی باشد . عنا وین پهناور ای را مشتمل بر خواهد شد که مشتمل بر بخش اعظمی از جزئیات میباشد ، به این ترتیب مخاطبان شما میتوانند داده ها لازم خویش را به راحتی پیدا نمایند . این معمولی ترین طریق برای شماست که به مخاطبان خویش یاری نمایید داده ها سریع را پیدا نمایند .

2. پباده سازی ریسپانسیو
با پرورش دستگاه های گوشی ، پباده سازی ریسپانسیو از مدام مهمتر میباشد . مخاطبان شما از تعداد متعددی دستگاه به عنوان مثال تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه های رومیزی به وبسایت شما دسترسی پیدا می نمایند . در‌صورتی‌که میخواهید این یوزرها در تارنما شما باقی بماند ، بایستی اطمینان نتیجه ها فرمائید که هر فرد تجربه مثبتی داراست .

پباده سازی ریسپانسیو تضمین می نماید که مخاطبان شما فارغ از در لحاظ به دست آوردن دستگاهی که از آن‌ها به کار گیری می نمایند ، تجربه خیر و خوبی در تارنما شما دارا هستند . این عنصر سبب ساز به مشغول شدن مخاطب به طور طولانی تری می‌گردد ، در‌حالتی که میخواهید یک ساخت سایت پیروز داشته باشید ، بایستی پباده سازی ریسپانسیو را انجام دهید .

6 عنصر اصلی طراحی وب باکیفیت طراحی وب سایت مشهد
3. پند سهل و آسان
همانگونه که تا قبل از اینً ذکر کردیم ، یکی عوارض اهمیت طراحی سایت این میباشد که سبب ساخت و ساز ثبات کلاً تارنما شما می‌شود . قوام به استفاده کننده شما یاری می نماید تا مارک شمارا بشناسد و آن‌ها‌را در کاغذ شما طولانی خیس نگه دارااست . یک راهنمای اسان به شما امداد می نماید تا یک تصویر اسم تجاری سازگار در سایت خویش داشته باشید.

تولید یک راهنما
راهنمای اسان مبنایی برای چگونگی نگاه سایت شماست . شما برای هر کاغذ در تارنما خویش تصمیم می‌گیرید رنگ ، قالب ، تایپوگرافی و مورد ها دیگر را انتخاب نمائید . این تضمین می نماید که هر توشه عنصری را به سایتتان اضافه میکنسد با بقیه صفحه های سازگار میباشد .

هنگامی در تارنما خویش یک پباده سازی مداوم دارید ، سایتی دارای انسجام خیس ساخت‌و‌ساز میکنید . مخاطبان شما برهه زمانی بیشتری در وب سایت شما کمپانی خواهند کرد این به شما یاری می نماید تا تبدیل های مخاطب به مشتری بیشتری داشته باشید .

4. تصاویر هدفمند

در صورتیکه می‌خواهید سایت پیروز داشته باشید ، بایستی تعادل میان تصاویر و متن را در برگه خویش محافظت نمایید . از عنصرها بصری هدفمند به کارگیری نمائید . در صورتی بخشی از وب سایت خدمت های شغلتان را اکران می‌دهد ، ویدئویی را در ذیل متن قرار دهید که سرویس ها شما‌را بیشتر توضیح می‌دهد .

5. دکمه های تماس
زمانی تارنما خویش را راه‌اندازی کردید یک کدام از عنصرها اساسی دکمه تماس با شما میباشد . یک دکمه تماس به نیکی پباده سازی گردیده منجر می گردد مخاطبان شما به مرحله بعدی بروند . این دکمه ها می بایست متناسب با ساخت وب سایت باشند .

6. سرعت ورقه
شما می‌توانید یک ساخت سایت بسیار دیدنی داشته باشید . سرعت ورقه عنصر مهمی در ساخت وب سایت میباشد . این اطمینان نتایج می نماید که شیت شما به‌سرعت بارگیری می‌شود ، بدین ترتیب مخاطبان شما می‌توانند تخت‌گاز به داده ها دسترسی پیدا نمایند.

در صورتی کاغذ شما برای بارگیری بیشتراز حد طولانی ارتفاع بکشد ، مخاطبان شما عشق و علاقه خویش را از دست میدهند. آنان به نتیجه ها کاوش گشوده میشوند و به مکان آن ، شیت حریف را گزینش می نمایند.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۹:۲۶ توسط:علی موضوع: نظرات (0)