مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

همه چیز درباره طراحی وب سایت ورزشی


ما در‌این نوشته‌ی علمی به ذکر کلیه چیز در رابطه طراحی سایت ورزشی پرداخته ایم. طراحی سایت یکی دسته اینترنت‌تارنما‌هایی که بیشترین مشتریان ما در کمپانی سایتچین را به خویش تخصیص می دهد اینترنت‌تارنما‌هایی از نوع ورزشی میباشد. زیرا به انگیزه وجود تنوع فن‌های ورزشی و هواداران و عشق‌مندان به آن ها, داشتن چنین اینترنت سایتی چه خبری و چه اطلاعاتی و چه حتی فروشگاهی میتواند نوعی مزیت به‌اکانت می آید.

در‌این سایت‌ها می‌قدرت از معرفی خویش حرفه ورزشی ابتدا کرد و تاریخچه و بخش اعظمی از داده ها را در دست مخاطبان آنلاین سایت قرارداد.
اکران نتیجه ها آنلاین مسابقات ورزشی مربوط به قضیه سایت و به چنگ آوردن اطلاع رسانی‌ها میتواند مهمترین منبع درآمدی چنین اینترنت‌وب سایت‌هایی به‌اکانت میاید.
با شناخته شدن وبسایت شما چه از روش تبلیغات و چه از روش کاوش در وب، این اذن وجود خواهد داشت تا عشق‌مندان یا این که اشخاصی که به‌دنبال اخذ اطلاعاتی پیرامون این فن ورزشی می باشند، از وبسایت شما بازدید نمایند که حتی می تواند در انتها منجر تثبیت‌اسم این اشخاص در باشگاه شما خواهد شد که‌این نیز خویش یک نوع درآمدزایی به‌اکانت میاید.

از دست ندهید:

طراحی وب باشگاه بدنسازی

طراحی سایت ورزش رزمی

 

پیشنهاد ما به استادان و مربیان ورزشی بعداز تلاوت نوشته‌ی علمی همگی چیز در رابطه ساخت سایت ورزشی
برای خویش و فن ورزشی که برای آن سال‌ها متعددی را زحمت‌کشیده‌اند یک تارنما فردی و ورزشی داشته باشند که بتوانند خودشان را بدون نقص‌خیس و ریلکس‌خیس و بهتر به طرفدارانشان معرفی نمایند.

معمولاً یک وبسایت ورزشی در انتها به‌نوعی میتواند یک سایت فروشگاهی ورزشی و یا این که سایت ورزشی باشد که تنهاً برای اکران تولید ها میتواند گزینه بازدید یوزرها شما قرار بگیرد. پس بهتر میباشد قبل از آغاز پباده سازی به‌این نکته دقت نمایید. اما در کمپانی طراحی وب سایت سایتچین به‌سیرتکامل‌ای منحصر به فرد فعالیت پباده سازی و اپلیکیشن‌نویسی را برای شما انجام خوا‌هیم اعطا کرد که زمانی نیاز باشد هر مکان تارنما امکان ارتقا و بروز رسانی و بهتر شدن و اضافه شدن امکان جدیدی به آن باشد.

نوع دسته‌بندی و اکران داده ها و شل جستن داده ها یا این که همان UX تارنما هم قادر است از مهمترین فاکتورهای برد یک سایت ورزشی باشد. شایسته ترین مشورت کردن را قبل از استارت مرحله پباده سازی به شما خوا‌هیم بخشید. زیرا در حالتی که این مرحله به‌نیکی محاسبه نشود تأثیرات بسیار ناپسندی در وبسایت و جذب مخاطبان و مشتریان شما خواهد گذاشت.

در یک سایت ورزشی از جذاب‌ترین نصیب‌ها میتواند اکران نتیجه ها آنلاین در وبسایت باشد به‌طوری‌که آن‌هایی که اذن مشاهده آن مسابقه ورزشی را از روش تلویزیون ندارند بتوانند از روش وبسایت شما به حاصل زنده نیز دسترسی داشته باشند.
یک سالن ورزشی با داشتن یک وب سایت دیدنی و پویا میتواند داده ها باشگاه و شماره‌های تماس سالن ورزشی را در وب سایت درج نماید،نرم‌افزار‌های باشگاه را به همدم عکس و فیلم در وبسایت درج فرمایید،معرفی کلاس‌های باشگاه، معرفی مربی‌های باشگاه، معرفی بازیکنان در مقام‌های سنی متعدد، نظرسنجی، نرم‌افزار بازی‌های یک باشگاه، آلبوم تصاویر، فیلم‌های یک باشگاه و اکثری از تجهیزات دیگر که شما می توانید در وبسایت خویش درج فرمایید و تا سایتی جالب و پویا داشته باشید.

 

چه چیزهایی برای یک ساخت وب سایت ورزشی مطلوب میباشد؟
اسلاید تصاویر دینامیک جی کوئری
اذن تثبیت حیث برای یوزرها و مدیران با به کار گیری از ماژول صندوق اخذ و ارسال پیام
اذن تثبیت دسترسی‌های متعدد برای مدیران
مجله و ارسال پست الکرونیکی برای یوزرها تثبیت‌اسم کرده
لینک و پیوند‌های دارای ارتباط
پیکربندی وب سایت از قبیل تهیه و تنظیم متن‌های فوتر، هدر، کد آمار وب سایت
تثبیت عبارات کلیدی در کلیه‌ی صفحه های به‌شکل دینامیک
چندزبانه بودن وب سایت
اکران محصول ها و سرویس ها
اکران محصول ها و کالاها
دسته‌بندی تولیدها و سرویس ها و به‌شکل ظریف و روشن
پباده سازی قالب مطلوب و شکیل و گرافیکی
افزودن صفحه ها نامحدود به منو و قرار دادن مقاله در صفحه های
اکران منو به‌شکل یکسری ردیفِ
رئیس متن و عکس در کلیه صفحه ها اضافه‌گردیده
آلبوم تصاویر
فرم رابطه با ما
آمار بازدیدکنندگان وب سایت
نقشه تارنما
اکران کارنامه
خبر‌ها و اطلاع‌رسانی
مدیر نظرسنجی
از دست ندهید:

طراحی وب ورزشی اسکی

ساخت وب سایت ورزشی تکواندو


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۱:۳۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)