مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید


8 برهان که به یک ساخت سایت ماهر نیازمندید

طراحی وب سایت
در صورتیکه شما اکنون سایت دارید البته توسعه یافته وجود ندارد، آن را مرمت و مجدد پباده سازی نمایید  طراحی سایت تا عمل شمارا با تصویری رشته‌ای نشان بدهد و اعتماد بیشتری کسب نماید. برای کسب و شغل های خانگی، مخصوصاً موءثر میباشد زیرا شما ویترین که تولیدات و سرویس ها خویش را نشان بدهید ندارید.


صورت 1 : طراحی وب سایت

1- رشتهٔ خیر‌چندان پهناور شما اعتبار کسب خواهد کرد
امروزه بیشتر مشتریان کالاها و سرویس ها مایحتاج را از روش کاوش در وب پیدا می‌نمایند. رشتهٔ کوچک شما با داشتن اینترنت‌وب سایت اعتبار کسب می‌نماید. فارغ از وب سایت مشتریان بالقوه به سمت رقبای شما که‌این امکان را دارا هستند می روند.
چنانچه شما فعلا اینترنت‌تارنما دارید اما توسعه یافته وجود ندارد، آن را تجدید بنا و مجدد پباده سازی فرمائید تا فعالیت شمارا با تصویری فن‌ای نشان بدهد و اعتماد بیشتری کسب نماید. برای کسب‌وکارهای خانگی، مخصوصاً موءثر میباشد زیرا شما ویترین که تولیدات و سرویس ها خویش را نشان بدهید ندارید.

2- اینترنت‌تارنما پول برای شما ذخیره می‌نماید
به‌تیتر صاحب و مالک کسب‌وکار کوچک ممکن میباشد تصور کنید از عهدهٔ داشتن یک تارنما رشته‌ای بر نخواهید آمد، اما شما از عهدهٔ این عمل بر می آیید. اگرچه هزینهٔ ساخت وب سایت گوناگون میباشد اما پباده سازی و فعال سازی تارنما برای یک فن کوچک کلاً ذیل 100$ در ماه و در بعضا مواقع حتی 20$ میباشد. در مقایسه با هزینهٔ تبلیغ در خبرنامه با در لحاظ دریافت کردن بازاری که از روش تارنما به دست میاید، این یک هزینهٔ مؤثر برای ارتقای فعالیت میباشد.


صورت 2 : ذخیره پول

3 - وب سایت، سبب میگردد شما مشتریان خویش را باخبر نگه‌دارید
تصور کنید اینترنت‌وبسایت شما یک کاتالوگ آنلاین میباشد. این خیلی بی آلایش‌خیس و سریع‌خیس از این میباشد که شما داده ها مرتبط با تولیدها و خدمت‌های خویش را در وبسایت به‌روزرسانی فرمائید تا اینکه روی برگه چاپ فرمایید. اذن دهید مشتریان شما در مورد تولیدها نو شما و رخدادهایی که جدید روی داده‌اند و قابلیت و امکان‌های منحصربه‌فرد و خدمت‌هایی که شما توصیه می‌دهید بدانند. متأسفانه تبلیغات کاغذی سریع از منزلت بیرون می گردند البته وب سایت شما می تواند داده ها و خبر‌ها آپ دیت داشته باشد.


صورت 3 : طراحی وب سایت

4 - وب سایت، مدام در دسترس میباشد
تارنما هم برای مشتریان بالفعل و هم برای مشتریان بالقوه قابل‌دسترسی میباشد. راحتی دسترسی را برای مشتریان آماده فرمایید حتی برای زمانی که دکان یا این که محل کار شما بسته میباشد. با این معاش‌های نا مرتب امروزه، این یک خط مش فروش عالی میباشد زمانی در حالا تصمیم‌گیری برای خرید کردن می باشید.

 

صورت 4 : ساخت وب سایت

5 - وبسایت، قضیهٔ بازار پهناور را مهیا می‌نماید
زمانی شما کالاها یا این که خدماتی را مهیا می کنید، تارنما شما شرایط‌های دیگری برای فروش آن‌ها مهیا می‌نماید. به‌تیتر خرده‌فروش، یک اینترنت‌وب سایت (تجارت الکترونیک) یک مکان عالی برای فروش کالاهای شما در بازار وسیع میباشد، حتی خدمت‌ها می توانند در سطح جهانی مطرح شوند. آیا تامل نمیکنید شما کارکشته خواهید بود تا محصول ها و سرویس ها خویش را آنلاین ارائه دهید؟ فراموش نکنید، حتی ماشین و منزل هم می تواند آنلاین به فرو بروند!

6 - داشتن وبسایت این قابلیت را آماده می‌نماید که فعالیت شما در یک ویترین به اکران دربیاید
خیلی مهم نیست که شما در چه موضوعٔ کاری می باشید، تارنما شایسته ترین روش برای نشان دادن فن شماست. با داشتن portfolio یا این که آلبوم تصاویر به‌تیتر شواهدی برای عمل شما، شما میتوانید اثبات فرمایید چه چیزی رشتهٔ شمارا اختصاصی نموده است.

7 - تارنما، در وقت شما صرفه‌جویی می‌نماید
خریداری نمودن داده ها برای مشتریان دوران متعددی می برد، چه تلفنی باشد یا این که رو در رو یا این که بوسیله بروشور یا این که پست الکرونیکی. با به کارگیری از کاتالوگ آنلاین شما میتوانید داده ها درباره ی تولید ها و سرویس ها خویش آماده نمایید. زمانی وب سایت شما فعال‌ساز‌ی شده‌است مشتریان شما میتوانند باخبر شوند و این منجر صرفه‌جویی در طول می‌گردد؛ و دوران چیست؟ مقطع یعنی پول.


صورت 5 : صرفه جویی برهه زمانی

8 - تارنما، خدمت‌دهی به مشتری را بهبود میبخشد
شاید شما تولیدات را محلی بفروشید یا این که ممکن میباشد دوست داشته باشید طرزٔ بازیافت را اطلاع دیگر افراد برسانید یا این که شاید شما یک حسابدار میباشید و می خواهید به یوزرها خویش توصیه‌هایی بدهید تا چه گونه به‌راحتی بتوانند شغل های خویش را ساماندهی نمایند. با داشتن صفحه های FAQ میتوانید نوشته‌ی علمی اضافه فرمائید خبر ها آپلود نمایید و به تمامی‌ی سؤالات مشتریان خویش جواب بدهید. شما میتوانید مشتریان خویش را آپ تو دیت نگه‌دارید. چه چیزی بهتر از فراهم نمودن شایسته ترین خدمت‌دهی به مشتریان از روش در دسترس قرار دادن داده ها مایحتاج در سایتتان.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۱۶ توسط:علی موضوع: نظرات (0)